Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.
Košík je prázdný

Přilby Prowell

Přilby Prowell, jejichž výhradním dovozcem pro ČR je právě naše firma, jsou výbornou volbou, jak z hlediska designu, kvality i ceny, pro všechny věkové skupiny cyklistů. Prowell má našim prostřednictvím zastoupení na českém trhu již celých 20 let a tudíž se jedná o zavedenou značku s velmi ceněným kreditem, která dodává zboží mimo jiné i do Spojených Států či Skandinávie. Neustálou snahou výrobce přicházet s nadčasovými modely, které se vždy pojí s použitím špičkové techniky se dostává do rukou spotřebitele kvalitní cyklistická přilba pro rekreační i závodní jízdu.

Každý výrobek je opatřen tzv. EPU In-Mold2 RigidBody, což je vnější povrch přilby, který je speciálním procesem vytvořen na skořepině a slouží jakožto vysoce odolná výztuž. Sekundárním výstupem tohoto procesu je rovněž aerodynamický vzhled a výborná schopnost přilby ventilovat vzduch. Další vymožeností je populární „kolečko pro nastavení velikosti“ – LocWell Dial II (LWD2) Retention System, kterým je možno nalézt optimální nastavení přilby a zároveň nepůsobí diskomfort na temeni hlavy. Na většině přileb je posléze zakomponována i C-Rib Structure a její vylepšená verze V C-Rib Structure - tedy patent uvnitř helmy, jehož primárním úkolem je odlehčení přilby při zachování její plné bezpečnosti z hlediska nárazu. Přilba je opatřena vystýlkami, které mají za úkol uchránit povrch hlavy od různých oděrek a na většině modelů je zabudován nebo přiložen také štítek, či chcete-li kšilt.

Velikosti (obvod hlavy): XS (50-54cm); S (52-58cm) ; M (56-62cm) ; L (60-66cm)     Oficiální stránky výrobce: www.prowellhelmets.com

 

Zobrazit:
Řadit podle: